https://www.rezidence-nabrezi.cz/wp-content/uploads/2019/05/nove-byty-mlada-boleslav.jpg


PARK RADOUČ III. – BYTOVÝ DŮM „C“, Mladá Boleslav

2018

Jedenáctipodlažní bytový dům „C“ je součástí stavebního komplexu PARK RADOUČ III., který  je u okružní křižovatky ulic 17. listopadu a Na Radouči na severozápadním okraji Mladé Boleslavi, v čistém prostředí blízko přírody s dostatkem zeleně, odpočinkových ploch a míst pro volnočasovou aktivitu. 

Z jedenácti nadzemních podlaží bytového domu „C“ je devět podlaží obytných, kde je rozmístěno celkem 62 bytu v pěti dispozicích od 1 + kkaž po 3 + kk  a to o podlahových plochách od 35,8 m2 do 76,5 m2. Ve dvou zbývajících podlažích jsou krytá parkovací stání pro 22 aut a dále 62 sklepních kójí, které patří ke každé bytové jednotce obdobně, jako parkovací stání aut, kdy z celkového počtu 62 stání je 22 krytých a 40 na venkovních plochách.


Více informací


https://www.rezidence-nabrezi.cz/wp-content/uploads/2019/05/klinovec-apartmany.jpg


Apartmány Klínovec

2018

Na úpatí nejvyšší hory Krušných hor, jen 300 metrů od lanovek, v ráji snowboardistů, lyžařů a cyklistů právě dokončujeme stavbu horských apartmánů: příležitost pro milovníky hor k celoročnímu bydlení a pro investory jako dlouhodobě zajímavou investici.

Jedná se o třípodlažní objekt s 24 bytovými jednotkami o velikosti 2+kk a 1+kk o rozměrech 33 m² až 55 m². Kuchyni s obývacím pokojem dominuje prosklený balkon (2,43 m2), který byt prosvětluje a poskytuje vám výhled na panorama Krušných hor. Pro méně náročné investory máme v nabídce i dva levnější byty bez balkonu.


Více informací


https://www.rezidence-nabrezi.cz/wp-content/uploads/2019/05/nove-byty-liberec.jpg


Nové byty Liberec Pavlovice

2015

Projekt nízkoenergetického bydlení je umístěn v liberecké městské čtvrti Staré Pavlovice. Dům byl navržen tak, aby poskytoval veškerý komfort, který potřebuje dnešní moderní městský člověk k atraktivnímu a pohodlnému bydlení. Objekt se vyznačuje nadčasovým architektonickým provedením.

Stavba byla zahájena v srpnu roku 2014, termín dokončení a kolaudace byl srpen 2015.

Jedná se o čtyřpodlažní objekt s 16 bytovými jednotkami o velikosti 2+kk o rozměrech 50 m² a 49 m². Ke každé bytové jednotce patří praktický sklípek v suterénu domu. Z panoramatických prostorných oken velké části bytů se otevírá výhled do vzrostlé zeleně, která vytváří příjemný životní prostor v klidné rezidenční čtvrti.