O projektu


Vyšší standard bydlení ve středu města, vše nezbytné na dosah ruky a k tomu z vyšších pater nevšední, atraktivní výhled na panorama Lužických a Jizerských hor a na město Liberec. To je projekt „REZIDENCE NÁBŘEŽÍ“ v Liberci, který v trojúhelníkové lokalitě tvořené ulicemi Kladenská, U Nisy a Tatranská charakterizují tři dominantní věže – bytové domy, označené V1, V2 a V3, které jsou vzájemně propojené administrativními a komerčními objekty a parkovací plochou. V devíti až dvanácti podlažích těchto bytových domů, bude celkem 84 bytů ve čtyřech dispozicích. Ty nejmenší byty 1+kk jsou od 49,5 m2 a ty největší 5+kk mají plochu až do 119 m2. Každý byt má nejméně jeden balkón nebo lodžii a některé i nadstandardní terasu. Ke každému bytu patří jedno parkovací stání. To vše můžete mít v osobním vlastnictví již v roce 2020.

Celou koncepci tohoto náročného projektu ve středu města, urbanisticky a technicky řešil renomovaný tým Ing. arch. Radima Kousala ze společnosti Siadesign Liberec a nepochybně, společně s  dodavatelem stavby, společností Regionální stavební CZ, a.s., vytvoří zdařilé dílo zaručující kvalitní a moderní městské bydlení.  

Realizace projektu „REZIDENCE NÁBŘEŽÍ“ byla již zahájena výstavbou bytového domu V3, kde po dokončení bude 30 bytů, které jsou určeny k prodeji do osobního vlastnictví. Již nyní je možné si je rezervovat. K převodu vlastnického práva, včetně příslušného spoluvlastnického podílu na pozemcích a společných částech bytového domu na klienta dojde bezodkladně po zaplacení kupní ceny. Daň z nabyti nemovité věci ve výši 4 % z ceny se u prvního úplatného převodu vlastnického práva neplatí.Vizualizace budovy